Uchwała nr 197/2012 Zarządu Powiatu w Krakowie z dnia 15.11.2012 r. w sprawie ustalenia zasad i trybu przeprowadzania otwartego konkursu ofert na realizację w latach 2013 – 2014 zadania z zakresu pomocy społecznej na prowadzenie Powiatowego Ośrodka Wsparcia – Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób z zaburzeniami psychicznymi działającego w Gminie Mogilany dla 32 uczestników mieszkańców Powiatu Krakowskiego oraz powołania Komisji do oceny ofert.

Karty ocen – załączniki do zasad działania Komisji Konkursowej.
Rozporządzenie

Share on FacebookTweet about this on Twitter