KONSULTACJE SPOŁECZNE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektów dokumentów:

1. Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Krakowskim na lata 2021 – 2026;
  2. Powiatowego programu działań na rzecz osób niepełnosprawnych na lata 2021-2026;
  3. Powiatowego programu przeciwdziałania przemocy w rodzinie  oraz ochrony ofiar przemocy w rodzinie na lata 2021-2026.

Głównym celem konsultacji jest uzyskanie opinii, uwag, propozycji interesariuszy na temat projektów wskazanych powyżej dokumentów, które przyczynią się do stworzenia dokumentów diagnozujących obecne problemy w sferze społecznej w powiecie krakowskim i wskazujących efektywne ich rozwiązanie.

Konsultacje społeczne przeprowadzone będą w okresie 22.03 – 28.03.2021 r. w formie przyjmowania uwag, propozycji drogą elektroniczną na formularzu zgłaszania uwag. Dodatkowo, po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym na adres b.paczek@utila.pl możliwe jest zgłoszenie uwag w formie ustnej.

Wypełniony formularz zgłaszania uwag należy przesłać na adres: pcpr@powiat.krakow.pl

W tytule wiadomości należy wpisać „Konsultacje”.

Istnieje również możliwość wypełnienia formularza uwag w wersji on-line: https://utila.info.pl/1/index.php/862579?lang=pl

Formularz zgłaszania uwag

Pliki WORD