Ogłoszenie o przetargu pisemnym na sprzedaż samochodu służbowego – FIAT Fiorino Qubo 1.3

Powiat Krakowski – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie
al. Słowackiego 20 – jako sprzedający

Ogłasza

przetarg pisemny  na sprzedaż samochodu służbowego – FIAT Fiorino Qubo 1.3

I .Dane pojazdu

Nr rejestracyjny – KR 542MH

Kolor nadwozia -srebrny 2 -warstwowy z efektem metalicznym

Rok produkcji -2009

Data pierwszej rejestracji -21.04.2010

Rodzaj silnika -diesel

Pojemność- 1248cm

Stan licznika/przebieg -185764km.

w cenie wywoławczej 10.000 zł brutto (słownie zł: dziesięć tysięcy złotych 00/100)

II. Pojazd można obejrzeć na parkingu Parafii Św. Szczepana w Krakowie, na
ul. Henryka Sienkiewicza 19 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9.00 do 14.00 po wcześniejszym umówieniu się z pracownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
w Krakowie P. Łukaszem Martyną pod numerem telefonu tel. (12) 39−79−564
w terminach od 15.10.2024r. do 18.10.2024r.

III. Wadium

1.Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w kwocie
 1.000,00 zł ( słownie zł: jeden tysiąc złotych 00/100 zł).

2.Wadium należy wnieść wyłącznie w złotych polskich w terminie do 21.10.2024r., na konto Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie o numerze: 50 1560 0013 2282 0687 9000 0011

3.Kserokopię pokwitowania wniesienia wadium należy załączyć do oferty.

4.Wadium wniesione przez oferentów, których oferty nie zostały wybrane lub zostały odrzucone, zwraca się w terminie 7 dni od dnia dokonania wyboru lub odrzucenia ofert.

5.Wadium wniesione przez nabywcę zalicza się na poczet ceny.

6.Wadium nie podlega zwrotowi w przypadku, gdy oferent, który wygrał przetarg uchyli się od zawarcia umowy sprzedaży.

IV. Oferta

1.Oferta pod rygorem nieważności powinna być sporządzona w formie pisemnej,
w języku polskim oraz musi zawierać:

1) imię nazwisko i adres lub nazwę (firmy) i siedzibę oferenta,

2) oferowana cenę oraz warunki jej zapłaty,

3) oświadczenie oferenta, że zapoznał się ze stanem przedmiotu przetargu lub że ponosi odpowiedzialność za skutki wynikające z rezygnacji z oględzin,

4) kserokopię dowodu wniesienia wadium,

2.Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć w zaklejonej kopercie z podanym imieniem nazwiskiem i adresem lub nazwą firmy i siedzibą oferenta opatrzonej dopiskiem
” Oferta na zakup samochodu FIAT Fiorino Qubo 1.3″,

3.Ofertę można przesłać na adres Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie al. Słowackiego 20, 30-037 Kraków, lub złożyć w sekretariacie p. 4

4.Termin składania ofert – do 21.10.2024r., do godz. 15.00, liczy się data wpływu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie.

5.Otwarcie ofert odbędzie się dnia 22.10.2024r. o godz.10.00, w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie.

6.Komisja odrzuca ofertę jeżeli:

1) została złożona po wyznaczonym terminie, w niewłaściwym miejscu lub przez oferenta, który nie wniósł wadium,

2) nie zawiera danych i dokumentów, o których mowa w pkt. IV ust. 1 ppk.t 1-4 niniejszego ogłoszenia lub są one niekompletne lub budzą inne wątpliwości zaś złożenie wyjaśnień mogłoby prowadzić do uznania ich za nową ofertę,

7. O odrzuceniu oferty komisja przetargowa zawiadamia niezwłocznie oferenta.

8. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi w terminie do 2 dni od dnia wyboru przez komisję przetargową najkorzystniejszej oferty.

V. Organizatorowi przetargu przysługuje prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert, bez podania przyczyn.

VI. Nabywca jest zobowiązany zapłacić cenę nabycia w terminie nie dłuższym niż 3 dni od dnia zawarcia umowy sprzedaży. Wydanie przedmiotu sprzedaży nastąpi niezwłocznie po zapłaceniu przez nabywcę ceny nabycia. Sprzedający zastrzega sobie własność pojazdu do chwili uiszczenia przez nabywcę ceny nabycia.

VII.W razie zaoferowania tej samej ceny przez kilku oferentów przetarg będzie kontynuowany w formie aukcji między tymi oferentami.

VIII. Warunki przetargu określa Uchwała NR 435/2021 Zarządu Powiatu w Krakowie
z dnia 9 grudnia 2021r. środków trwałych (z wyłączeniem nieruchomości) w jednostkach organizacyjnych powiatu krakowskiego.

Treść ogłoszenia do pobrania w wersji WORD:

[ssba-buttons]