Aktualności

image_pdfimage_print

Baza instytucji pomocowych

 


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie Filia w Skawinie ul. Kopernika 13 zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Krakowskiego na bezpłatne porady specjalistów (psycholog oraz pracownik socjalny) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.
Kontakt tel. 12 210 09 76, tel. kom. 500 141 746

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie informuje, iż w chwili obecnej trwa rekrutacja do grupy korekcyjno – edukacyjnej dla osób, które nie radzą sobie z kontrolowaniem swoich negatywnych emocji.

Uczestnictwo w zajęciach grupy daje możliwość nauczenia się skutecznych sposobów kontrolowania negatywnych emocji, przede wszystkim złości i właściwego ich wyrażania. Udział w zajęciach może pomóc w uzyskaniu większej świadomości własnych emocji i zachowań. Dzięki informacjom dotyczącym zasad skutecznej komunikacji zajęcia mogą przyczynić się również do poprawy relacji pomiędzy członkami rodziny.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat w/w wsparcia zapraszamy do kontaktu z pracownikami sekcji przeciwdziałania przemocy. Osoba odpowiedzialna za rekrutację : Maja Kopańska
tel. 12 210 09 76, tel. kom. 500 141 746
Rekrutacja do grupy trwa nieprzerwanie przez cały rok. W oczekiwaniu na rozpoczęcie zajęć grupowych możliwy jest systematyczny kontakt indywidualny z psychologiem celem podtrzymania motywacji do uczestnictwa w zajęciach grupy.

Sekcja Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie/osoby do kontaktu:
mgr Patrycja Kamienik – Powiatowy Koordynator ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
mgr Maja Kopańska – psycholog Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie al. Słowackiego 20 zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Krakowskiego na bezpłatne porady specjalistów (psycholog, mediator, logopeda) w ramach Centrum Wsparcia Rodzin, które funkcjonuje we wtorki, środy i czwartki w godzinach popołudniowych tj. od 15.30 – 19.00. Kontakt tel. 12 397 95 70

Wszelkie formy wsparcia świadczone przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie są BEZPŁATNE!

Wszystkich mieszkańców Powiatu Krakowskiego bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty.