2 stycznia 2024 roku

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie uprzejmie informuje, że budynek Starostwa Powiatowego w Krakowie będzie zamknięty dla interesantów. Natomiast przyjmowanie wniosków o dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych odbywać się będzie w tym dniu, w godzinach od 7:30 do 15:30 na takich samych zasadach jak w latach ubiegłych.
Dla osób zainteresowanych, będą wystawione urny, do których można będzie wrzucić wnioski, a także będzie można skorzystać z konsultacji z pracownikami Centrum.

Jednocześnie informujemy, że Dział Wspierania Rodziny i Systemu Pieczy Zastępczej w Skawinie oraz Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, przy ul. Cystersów 11 w Krakowie, w dniu 2 stycznia 2024 roku, będą nieczynne.