PROJEKT – „Sami-Dzielni! Nowe standardy mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi”,

Projekt pn. „Sami-Dzielni! Nowe standardy mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Opis-Projektu-Sami – Dzielni

Tekst alternatywny powyżej zamieszczonego pliku:

Opis Projektu pn. „Sami-Dzielni! Nowe standardy mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Powiat Krakowski przystąpił do Projektu pn. „Sami-Dzielni! Nowe standardy mieszkalnictwa wspomaganego dla osób z niepełnosprawnościami sprzężonymi”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Celem zadania była poprawa bezpieczeństwa mieszkańców i pracowników placówek opieki całodobowej w województwie małopolskim w związku z zagrożeniem i skutkami COVID -19.
W ramach grantu zakupiono 17 kompletów sprzętu komputerowego wraz z dodatkowymi akcesoriami dla 5 Domów Pomocy Społecznej z terenu Powiatu Krakowskiego tj:
– DPS w Batowicach
– DPS w Czernej
– DPS w Karniowicach
– DPS w Owczarach
– DPS w Więckowicach
w celu ułatwienia pensjonariuszom komunikacji z rodziną i bliskimi w czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2.

Pomoc finansowa na pokrycie kosztów realizacji zadania wyniosła 56.958,84 zł.

Logotypy w nagłówku pliku:
Znak Funduszy Europejskich złożony z symbolu graficznego, nazwy Fundusze Europejskie i nazwy Wiedza Edukacja Rozwój
Znak barw Rzeczypospolitej Polskiej składa się z symbolu graficznego oraz nazwy Rzeczpospolita Polska
Znak Unii Europejskiej składa się z flagi UE, napisu Unia Europejska i nazwy Europejski Fundusz Społeczny.